| anonim_4396 a întrebat:

Deci:
Era o fata bruneta care ajunge paralizata la picioare doar, intr-un scaun cu rotile in urma unui acident de masina la un spital tot cu oameni in genul asta de acidente si acolo cunoaste un baiat care era paralizat de tot, folosea un scaun electric cu rotile si se imprietenesc si incepe sa ii povesteasca despre Dante, despre Dante's Inferno, despre cele 7 cercuri ale infernului si avea cosmaruri noaptea cu prietena lui si se sinucide pana la urma iar medicii il gasesc in propriul pat intins pe burta.Il cheama Leo.Pe ea nu mai stiusadMai era o femeie in varsta acolo care vroia sa isi sune sotul mereu dar el era decedat de mult.Ma poate ajuta cineva cu numele filmului:* PlzhappyDoar atata imi mai amintesc din el. Dau si fundita:*

1 răspuns:
| KiaraHoney a răspuns:

Nu stiu dc nu imi modifica intrebare.pfffffffffff...ce mi-au rastalmacit cuvintele la sfarsitstraight face