| LolaMona a întrebat:

Deci fiti atenti. Am o fata la scoala cu care nu prea ma inteleg din prima zi cand am vazut-o. Dansez cu ea in pereche, ne-au chemat la un spectacol unde iar era ea. O sa merg undeva unde iar dau ochii cu ea. Avem acelasi dans solo si chiar acelasi costum. Ce credeti ca indeamna?

3 răspunsuri:
| LolaMona explică:

*inseamna

| LadyArt a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva in mod special. Studiati la acelasi liceu, sunteti implicate in acelasi tip de activitati. Nu te obliga cineva sa mergi daca nu doresti, dar nu cred ca este o solutie sa renunti atata timp cat iti face placere. Discuta cu ea, de cele mai multe ori prima impresie este inselatoare, acorda-i o sansa, s-ar putea sa fii surprinsa placut.