| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de o persoana si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea sau cum sa comunic fara sa ma balbai (eu fiind balbait de obicei). Adica persoana respectiva e de la un alt liceu dar avem destul de multe tangente in timpul pauzelor dar idee e ca logic si practic eu nu nici un motiv pentru care ar trebui sa ma duc la ea si sa vorbesc, fara sa sune ciudat si fara sa fie penibil (adica eu deja m-am cam facut de ras un pic in fata lui dar na).
Am nevoie de ajutor

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Te-ai facut de ras in fata lui? Esti homosexual? Daca-i asa, ai face bine sa te asiguri ca si el are aceeasi orientare, pentru ca altfel s-ar putea sa te trezesti cu o reactie foarte neplacuta din partea lui, daca te apuci sa-i faci avansuri.