| anonim_4396 a întrebat:

Deci, pe 27 iunie trebuie sa plec in Spania, este un proiect Erasmus, sincer din cauza drumului pana la aeroportul din Bucuresti si pentru ca imi vine sora acasa pe 21 iunie imi vine sa renunt, dar ma gandesc ca sunt doar doua saptamani si nu are rost sa mai renunt, voi ce ati face in locul meu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sub nicio forma nu as da cu piciorul unei astfel de sanse din motive atat de puerile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu aș face cum îmi vine.

| NunuNini a răspuns:

Eu, as merge in Spania pentru proiect.
1. Iti gasesti sora cand te intorci acasa.
2. S-ar putea sa nu mai prinzi alta sansa pentru Erasmus.

| isemilia a răspuns:

Mergi. Sunt sigura ca sora ta va intelege si se va bucura pentru tine, nu rata aceasta ocazie. Insa daca nu vrei mai bine renunti, ca sa nu mergi trist / trista in Spania. Din nou, eu cred ca cel mai bine este sa participi, insa daca nu iti doresti acest lucru nu o face din obligatie. Alege ce iti spune inima, e cel mai bine in acest context.