| anonim_4396 a întrebat:

Deci, presupun ca ati 'auzit' de virusul de pe facebook. Stiti cum pot scapa de el? [are o prietena de-a mea]. Cum primesti acel virus? [nu vreau sa-l primesc si eulaughing ]. Virusul scrie la unele persoane pe chat, dar in engleza. Multumesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

A da...am primit si eu chestia, si nu stiam ce e, si m-am certat cu un tip din gresealalaughing Ideea e ca virusul actioneaza asa: te inreaba daca vrei sa vezi un video, si apoi iti da un link. Daca dai click pe video, ai luat virusul. Iti va spune ceva de genul "is it you in this video?" sau asa ceva. Nu da click cand primesti chestii de genul.