| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a întrebat:

Deci prin repartizarea computerizata am intrat la liceul x.pana pe 15 trebuie depus dosarul. daca vreau sa ma mut pana incepe scoala la liceul y.ma pot muta? chiar daca am fost repartizata la liceul x?

2 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie m-am informat si nu pot deci nici tu nu poti decat dupa un an de liceu, sper ca ti-am fost de ajutor (astept fundita)kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti muta dupa 2 saptamana de scoala( dupa incepere) in caz ca nu-ti place