| UbesKcerealele a întrebat:

Deci sa zicem ca ai fi incuiat/a in camera cuFuego si cu Justin Bieber si ai un pistol cu un singur glont pe cine ai impusca?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer,cam greu raspund la intrebare pentru ca nu ii simpatizez pe niciunul dar daca chiar nu am de ales l-as lasa in viata pe Fuego pentru ca e de-al nostru

| Demise a răspuns:

Dacă împuşc pe cineva, ajung la închisoare, deci nu aş împuşca pe nimeni laughing

| oOSaritaOo a răspuns:

Fuego.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, este destul de bine gândită întrebarea... Eu sincer n-am nimic cu niciunul îţi dai seama câte milioane de euro câştig pe această chestie, sunt populari asta contează oamenii n-au nimic doar râd de ei cu un scop, iubirea!
O seară bună!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca as fi obligat s-o fac, l-as impusca pe ipocritul de Fuego.

| Delicacy a răspuns:

De ce aş vrea să-i împuşc? Nu am nimic personal cu ei.Aş încerca doar să ies din camera respectivă pentru că nu-mi plac spaţiile închise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as aseza in linie si m-as asigura ca am un pistol bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as sinucide!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Justin Bieber, deoarece Fuego ar suna-o pe mama lui si ne-ar deschide usa love struck

| loveisfreedom a răspuns:

Fuego