| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa zicem ca fostii iubiti se intalnesc de revelion, prin joaca chestii ajung sa se pupe toata noaptea.Printr`o intrebare cam dificila spusa de el (Ma iubesti?) si un raspuns negativ din partea ei so ajuns la : Mai bine cuvinte spuse de el. Ce vrea sa zica prin cele 2 cuvinte? O dezamgire? sau alt ceva? El stie perfect de bine ca relatia nu se poate relua. a si sa nu uit cand ne uitam la niste poze din telefonul lui am dat pst una cu noi doi cand eram impreuna si i-am zis sa o stearga(nu`mi palce cum am iesit). Iar el a zis:Hai gata ca s-a terminat turu.(in afara de noi 2 se mai uita varu meu su inca un baiat)

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu e dezamagire, e intelegere; adica el accepta situatia, nu incearca sa dea viata unui sentiment disparut, nu se agata de nicio speranta, spre lauda lui. E un baiat inteligent si demn, dupa parerea mea.Detest sinucigasii "din dragoste "cat si cei care se cramponeaza cu orice pret de o relatie.Nu exista iubire adevarata fara incredere si libertate.Reciproca.

| Triunghi a răspuns:

Si ce vrei sa zici cu asta?