| zuzanebuna a întrebat:

Deci. saptamana trecuta am dat un test la istorie si aseara am visat ca luasem la acel test 5... ce inseamna asta?
raspunsul corect primeste fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| ema69 a răspuns:

Asta inseamna ca te-ai gandit mult la acel test si asta a atras dupa sine visul tau.Cat despre nota, nu cred ca e reala, cred ca frica ta de a nu lua o nota mica a facut sa visezi nota aceea.Eu iti doresc sa iei 10.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

As putea sa spun ce vrei tu sa auzi, dar nu spun decat ce simt eu, ti a fost frica de acel text si a ramas in mintea ta

| Blackwoman27 a răspuns:

In proportie de 1% este posibil sa iei as sunt visurile o parte adevarata o colega de-a mea a visat ca a luat 9, 50 si chiar a luat