| anonim_4396 a întrebat:

Deci se aude intr-una cum curge apa prin teava aceea de la calorifer. Si am o stare de-mi vine sa ma duc la baie din 5 in 5 minute! Voua vi se intampla?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu am patit asa ceva in viata mea, dar poate o sa patesc. O intrebare daca nu e cu suparare:
Inafara de a asculta zgomotul apei care curge prin calorifer nu mai faci nimic, adica, nu ai alta ocupatie?

| Vizitiul a răspuns:

Iti vine starea aia de care tot zici tu, dar asta nu inseamna ca si faci ceva! De la gandire la fapta e drum lung. Deci, poti sta linistita, oricum n-o sa faci "pipi". Aici e vorba de o perceptie eronata!

| alonet a răspuns:

Daca ai centrala de apartament fa-i aerisirea caloriferului, daca ai centrala pe tot blocul, atunci ia o pereche de casti si asculta muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Dani:
Ba da, am, dar zgomotul ala imi distrage atentia. hypnotized