| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Deci stau si incerc sa imi explic dar nu imi dau seama, care e diferenta intre club si discoteca in primul rand, in club sunt dansatoare la bara? Si le-am vazut pe Ana Mocanu si etc cum erau atinse de unii in sensul ala, gen aia au platit sa danseze ea cu ei?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Dansatoare la bara gasesti de obicei doar in cluburi de striptease. Un club cu un DJ decent nu are nevoie de ''animatoare'' pentru atmosfera.

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Exact rolling on the floor