| Adry05 a întrebat:

Decii...straight face Am facut o greseala pe facebook... I don't want to see Am vazut pe profilul unui tip o chestie cu " [numele] has a new girlfriend" si cand intri pe aplicatie iti arata iubitul/iubita de azi. Asa, am intrat acolo sa vad ce e cu chestia aia, si acum zilnic imi tot posteaza pe perete asa zisa "noua iubita". Ce pot face sa nu-mi mai trimita?

Răspuns Câştigător
| simo4angel a răspuns:

Trebuie sa te duci la aplicatie si sa-i dai blocare. e f naspa si mie mi se intampla la multe de pe facebook... si la jocuri de exemplu. laughing sper ca te-am ajutat