| anonim_4396 a întrebat:

Deoarece sunt de obicei gonita de nu mai am unde sa merg, unde imi sugerati sa ma duc?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

La mănăstire.

| mastadont a răspuns:

Du-te acolo unde nu te mai poate goni nimeni, mergi în interiorul tău și meditează la cât de frumoasă e viața.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Inchide-te in tine pana te faci bine, dar nu ramane asa pentru ca s-ar putea ca fericirea sa treaca pe langa tine si tu sa nu iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care este locatia de pe planeta asta unde mi se permite sa traiesc?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi unde te face pe tine fericită cu adevărată și ce te bucură pe tine cu adevărat

| Biancapufy a răspuns:

Fii mai explicita?