| DogMX a întrebat:

Deschizi telefonul si vezi 15 apeluri nepreluate de la mama ta.
Cum reactionezi?

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"O_O. Cine a murit?"

| KillMePlease a răspuns:

Mi-e foame

| AirănMeidăn a răspuns:

nimic prea serios. imi tin telefonul pe silentios mai mereu deci e ceva normal

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mi s-a întâmplat. Reacționez ceva gen "15 apeluri?! Ce-a pățit femeia asta?!", iar după o sun.

Răspuns utilizator avertizat
| Ibrahimovic a răspuns:

E destul de putin probabil. Si asta deoarece am mereu telefonul la mine, fie ca este pe general sau pe silentios, tot aud sau simt daca suna. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc 2 ore la o scuza buna inainte sa o sun inapoi, pai nu? laughing daca ii spun ca nu am avut baterie oricm nu ma crede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce s-a întâmplat? O.O

| Drolja a răspuns:

"Iar vrea să vin acasă."

| Innsbruck a răspuns:

Imi pregatesc urechile, o sa sangereze

| BlackAndWhite1 a răspuns:

O sun imediat sa ma asigur ca nu a patit nimic si apoi dau volumul incet cat tipa ea ca nu am raspuns.

| MusicAlina a răspuns:

Ii sun innapoi sa vad ce s-a intamplat

| Denlove a răspuns:

O suni sa vezi daca nu a lesinat sau daca nu a sunat politia intre timp...