| Alex a întrebat:

Din cate observ eu, Raluca e singura din echipa TPU care face tot. Cred ca ceilalti din echipa TPU nu se implica cu nimic. Daca se implica toti din echipa TPU, calitatea site-ului ar fi mai buna. Am observat ca Raluca raspunde la mesajele private si e-mail-urile, suspendeaza utilizatorii care nu sunt cuminti, sterge intrebarile si raspunsurile stupide etc. Chiar ea face totul? Dar restul echipei ce face? Stau degeaba, nu-i asa? Din cate stiu eu, Raluca a terminat facultatea de jurnalism, nu de informatica. Cred ca acest site pentru Raluca si echipa TPU e mai mult ca hobby si o afacere proprie si personala. In mod normal, echipa TPU trebuie sa aiba multi oamenii cu studii superioare in informatica, nu cativa oameni care au studii superioare in afara de informatica. Cum e Yahoo! Answers. Acest site nu se compara cu TPU. In mod sigur, echipa Yahoo! Answers este alcatuita din multi oamenii cu studii superioare in informatica, nu cativa oamenii care are echipa TPU. Cred ca Raluca si echipa TPU se ocupa de acest site numai in timpul lor liber si au un loc de munca mai important decat acest site. Trebuia acest site sa fie locul de munca pentru Raluca si restul echipei TPU. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Si asta e problema ta? Bagaciosule.

| Sin a răspuns:

Si iar se trezeste cate unu' sa vorbeasca despre diferenta dintre Yahoo! Answers si TPU fara a se tine cont ca TPU e folosit doar de romani pe cand Yahoo e folosit de jumatate din Terra(poate si mai mult de jumatate).
Putina logica.
Daca tie iti plac mai mult aia de la Yahoo pentru ca au, vezi doamne, o ceata de savanti cu studii superioare, atunci treci pe Yahoo! Answers si gata, s-a rezolvat problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem o parere de impresie, de ce trebuia sa apara si-acum aceasta intrebare? imi este dor de Ralucita dar pot sa o sunwinking