| anonim_4396 a întrebat:

Din cauza timpului, am inceput sa mananc mai haotic si mi-e teama sa nu am unele deficiente. De asta ma gandeam sa iau niste suplimente, dar nu stiu exact cum si de care? Stiti cumva daca pot dauna in timp aceste pastile sau daca pot lua mai multe feluri in acelasi timp, daca e o limita? Imi poate explica cineva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Eu te sfătuiesc să bei ceaiuri de diferite plante; ele au efect usor asupra corpului, nu au efecte negative, le poti bea de 2 - 3 ori pe zi si faptul in sine de a bea un ceai te relaxează și te face sa fii mai fericit! Daca mai ai si prieteni alături efectul e dublat! Numai bine!

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Depinde si cati ani ai. Pofta crescuta de mancare poate sa fie din cauza efortului fizic, iesitului in natura, schimbarea anotimpului, modificari hormonale nu doar de la boli.Eu te sfatuiesc sa nu iei suplimente fara sa iti spuna medicul