| anonim_4396 a întrebat:

Din ce oras/judet sunteti? Va place unde locuiti?

9 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Eu sunt din resita si da, imi place unde locuiesc.In unele zone sunt strazi mai laturalnice pe care le vizitez de cate ori am ocaziahee hee

| AtateaConditii a răspuns:

Timis, nu deoarece sunt inconjurata de tigani dar zona e frumoasa aproape de padure unde nu trec mai mult de 2-3 masini pe strada mea.

| eurynomus a răspuns (pentru AtateaConditii):

E o problema generala tiganii astaia, nu numai in Romania, in toate tarile unde sunt f multi. solutii ar fi si mai radicale si mai putin radicale, totul e sa se faca ceva cu ei k s au imultit exagerat de mult. sunt o rasa umana inferioara, poate ca cea mai inferioara rasa umana si se vede asta din comportamentul lor antisocial

| AtateaConditii a răspuns (pentru eurynomus):

Clar, ceea ce nu inteleg deloc este de ce fac o droaie de copii cand traiesc intr-o saracaie lucie.

| eurynomus a răspuns (pentru AtateaConditii):

Fac asta pentru ca gradul lor de educatie e zero. Sobolanii dc se impultesc cu asa rapiditate?! Cam toate chestiile daunatoare se imultesc necontrolat. Sobolanii, soarecii, vermii, buruienile si tiganii.

| Iubibilăă a răspuns:

Imi place foarte mult.

| wforweirdo a răspuns:

Judeţul Mureş. E ok.

| Măduuțaa a răspuns:

Sunt din Bucuresti, Ilfov...Mda,sa zicem ca e ok ...Se poate si mai bine, dar cat timp nu sunt acolo parca ma simt mai bine!

| McSergio91 a răspuns:

Eu sunt din Iasi, si sincer imi place unde locuiesc, cu toate ca abia astept sa ma mut undeva la tara ca m-am plictisit de aglomeratie.