| SilentRain a întrebat:

Din ce supermarketuri va faceți cumpărăturile, și care considerați ca are prețuri avantajoase?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lidl si Auchan iau cel mai des ca-s cele mai apropiate de unde stau, mi se par si foarte ok ca pret, altul ok ar mai fi Kaufland

| RAY a răspuns:

Auchan,Profi

| Andreeush a răspuns:

Lidl, carrefour, kaufland, profi. Nu prea are importanță, nu diferă chiar așa mult prețurile.

| AC4S4 a răspuns:

Lidl sau Kaufland.

Lidl are multe promoții.

Răspuns utilizator avertizat
| Iote a răspuns:

De peste tot. Nu exista unul cu preturi avantajoase. Parca ar avea o intelegere intre ei: fiecare are preturi mici la unele produse care sunt mai scumpe in alta parte si preturi mai mari la produsele care sunt ieftine la "concurenta".

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pai în primul rand la carrefour și la lidl.Am fost și la Auchan și la penny și la profi și la kaufland.Toate mi se par faine, dar ce probleme am avut au fost ca în revista scria ceva și pe raft era cu totul altceva sau nu era ce era pe revista. Oricum preturile nu diferă prea mult.

| Ingrid2002 a răspuns:

Eu fac cumpărăturile de la cocoș, kaufland, profi nu prea difera preturile