| MaryMaria333 a întrebat:

Din greseala am dat like pe insta la cineva care nu ma cunoaste si nici nu vreau sa stie. Nu i-am dat follow. Am retras imediat like-ul. Daca i l-am retras imediat nu o sa vada la notificari ca i l-am apreciat, nu?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât ți-ai retras like-ul iar persoana respectivă nu era online nu va primi nici o notificare, deci nu va ști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu era online pe Instagram atunci când ai trimis nu o să vadă

| Reghqen a răspuns:

Dacă nu era online pe Instagram în momentul acela nu, nu o să vadă.

| Cosmi26 a răspuns:

Teoretic nu ar trebui sa vada, din cate stiu nu apare daca faci asta.