| anonim_4396 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, care este cel mai amuzant, glumet utilizator de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Am revenit.
Iata citeva link-uri care s-ar putea sa ti se para amuzante, intrebarile pe mine m-au captivat si vreau sa simtiti si voi sentimentul meu.
http://www.tpu.ro/......intelegem/

http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/de-ce-nu-mananca-elefantul-mamaliga/

http://www.tpu.ro/......lea-goala/

Cam atit cu link-urile, sper ca v-ati amuzat indestul.
Acum daca tot trebuie sa mentionez citiva utilizatori amuzanti si glumeti am sa o fac:
BRO, ursulika, dragalasul etc.

33 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, kiss1, dar exagerezi foarte mult. O fi vreo clona de-a mea imbunatatita. oh go onwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tind spre Bro (ai numele prea lung, of!)
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Bacemi, dar imi transmite altfel de umor. Sper sa ma intelegi.

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi sunt câţiva. BRO, drăgălaşul, bacemi, Flav, Nony, Ursulika, Criticul, GenOm, hârciog şi atât îmi amintesc.

| tania77 a răspuns:

Ursulika.

| allleeeee a răspuns:

-bro.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Criticul.

| Daiana_1737 a răspuns:

Nony

| DeeDee a răspuns:

De ce ai pune o intrebare la care toata lumea o sa raspunda cu "eu"?

| kiss1 a răspuns:

Buna, draga mea. love struck
Toti de pe site-ul TPU suntem si folositori, si inteligenti, si amuzanti in felul si la rindul nostru si doar atunci cind ne place sa ne aratam aceste adevarate calitati. happy
Utilizatorii nostri sunt oameni cu care te-ai obişnuit, oameni despre care ai o părere, oameni pe care încă îi descoperi, oameni care te ajută, alături de care te distrezi, cu care glumeşti, cu care îţi împarţi trăirile, zâmbetele şi îmbrăţisările,. Daca ajungi sa ii descoperi pe fiecare in parte iti dai seama ca au un strop de umor, un strop de inteligenta, astfel ajungi la concluzia ca esti fericit alaturi de ei.Pentru ca anume lor, le datorezi tot timpul tau si anume pentru ei vizitezi in fiecare zi acest site. \dancing
Revin imiediat cu citeva link-uri si nume referitoare la intrebarea ta. kiss

| kiss1 a răspuns:

P. s.
Alandala, draga mea, vroiam sa zic ca este foarte posibil ceea ce ai enuntat tu mai devreme.NOname a noastra intr-adevar este un utilizator de invidiat, ea pune mult suflet in ceea ce face, stiu ca spune totul din inima, stiu ca raspunde la toate intrebare(indiferent de gen) cu multa dragoste si atitudine. O respect pentru ceea ce face, vreau nu in ultimul rind sa ii multumesc pentru ca si la intrebarile mele mereu imi acorda un raspuns satisfacator. Ea pentru noi toti este foarte inteligenta. thumbs up, foarte comunicativa on the phone, foarte amuzanta. big grin Nu am oare dreptate? drooling oh go onwinking

| kiss1 a răspuns:

Nu-nu, nu exagerez deloc NOname big grin, am spus toate acele lucruri fiind ferm convinsa ca spun doar adevarul.Chiar meritai din plin aprecierile mele. kiss love struckbatting eyelashes

| kukubau a răspuns:

Intrebare intrebatoare laughing, de parca toata lumea ar fi citit toate mesajele si ar fi fost obiectivi pana-n crestetul capului.

| mircea a răspuns:

Eu, sigur, nu! In rest, mea culpa, nu stiu.

| MoreTime a răspuns:

Ala care are cele mai multe puncte la amuzantbig grin

| adriangabor92 a răspuns:

Ursulika

| Xonia a răspuns:

Bro, Nony si Ursulik

| smaranditza a răspuns:

Imi pare rau, dar inca nu am ajuns sa-i cunosc pe majoritatea; va trebui sa imi mai acorzi niste timp; poooop

| larrii a răspuns:

Flav big grin

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Nust is mai multi care mi se par amuzanti.

| pauladrian a răspuns:

Eu cred ca tu. Din ce am vazut tu deschizi multe subiecte amuzante. N-am stat sa-i analizez si pe ceilalti.

| Byclick a răspuns:

Candidez si eu, deja am 4 voturi de la vecini whistling.

| alandala a răspuns:

Posibil, tu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ursulikahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paul27 da parca si-a schimbat numele in bamcoacha nu stiu exact da cred ca intelegeti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io eu eu eu eu eu eu eu

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Paul27 era f amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi chiar interesant sa-l stiu si eu, i-as citi toate mesajele.