| anonim_4396 a întrebat:

Dintre o tipa care isi pune poze nud pe Instagram si una care isi pune poze imbracata pana in gat pe onlyfans, care e mai "c*rva" de fapt?

Tot vad persoane care ii judeca pe cei care au cont pe onlyfans si vreau sa citesc si parerile voastre.
Parerea mea este ca nu conteaza atat de mult platforma pe care ai cont, ci propriul tau continut. Adica eu cred ca mai "c*rva" e una care pozeaza nud pe insta decat una care pozeaza complet imbracata pe onlyfans. Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Onlyfans nu cred ca e neaparat vorba de prostitutie online, cuprinde probabil mai multe chestii pentru donatii, pagina privata a anumitor oameni, asa as percepe-o, daca e sa te prostituezi online o poti face si pe skype, aplicatia e irelevanta. Aia de se pozeaza nud pe insta nu a trecut castingul la videochat, mai nou instagramul se transforma si ala in raiul lab4giilor, ca doar ultimul disperat ar fi in stare sa plateasca oriunde ca sa vada o tata, o buca, etc

| Mosotti a răspuns:

Nu e nici una c...a, fiecare are dreptul sa pozeze cum vrea, si e okey, depinde ce scop are acel om.

| T0T a răspuns:

Nu cred că știi definiția cuvântului. Ce treabă are curvia cu nudurile?

| Gusticel a răspuns (pentru T0T):

Ghilimelele nu le vezi?

| Gusticel a răspuns (pentru T0T):

Stiu definitia, stai linistit.

| NotNamed a răspuns:

Onlyfans.ul este un site privat iar pentru a putea vizualiza continutul persoanei respective ai nevoie de un abonament cu diferite sume alese de posesorul contului, iar din cauza asta este folosit in mare parte pentru distribuirea conținutului 18+. Deci cam asa s-a ajuns ca auzind "onlyfans" sa iti faci o impresie perepede 'nainte la curvie. Contează ce posteaza posesorul contului, n.ai cum sa fi curva postand poze normale pentru care prostii platesc sume de bani. Deci nu toți sunt asa.

| Gusticel a răspuns:

Gen, ceea ce cred eu este ca nu site-ul pe care ai cont te defineste si ceea ce postezi tu.