| AureliusTPU a întrebat:

Dintre un telefon (s9+) sau un pc de gaming voi ce ati alege?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Un PC conceput pentru gaming, si nu a zis nimeni ca nu pot alege unul exagerat de scumphee hee.

| AureliusTPU explică (pentru Celcestietot):

Duce CS GO si multe aplicatii din astea in 60fps+ in rezolutia de 4k.

| Celcestietot a răspuns (pentru AureliusTPU):

Atunci pune mana pe el daca ai un telefon decent sau daca nu ai mare nevoie de unul nou. Alege cum consideri tu.

| PainTech a răspuns:

PC de gaming.
Nu cred ca am nevoie de un S9+ tinand cont ca mare parte stau pe Youtube. Pentru mine S9 e overkill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dat fiind că sunt fată şi cum nu mă joc jocuri pe PC de nici un fel, aş alege telefonul.

| CdeMetal a răspuns:

Pc de gaming, pentru mine nu e asa de relevant telefonul.