| anonim_4396 a întrebat:

Doamne, am o prietena care ma face asa fericit...noi eram prieteni cei mai buni din 2014 pana prin 2018, dar m-a si facut sa sufăr de multe ori. Acum mi-au dat doua lacrimi cand ma gândeam cat de fericit m-a facut ca ne-am văzut azi după ceva timp. E normal sa am astfel de sentimente? Si de ura, dar si de iubire pentru o persoana.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Depinde ce faci cu ele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... presupun ca da.

| SilentRain a răspuns:

Da,cate o dată avem sentimente amestecate
Dar mai bine lași sentimentele negative în urma blushing

Răspuns utilizator avertizat
| Fabianaa a răspuns:

Da din moment ce ai spus ca a-ți fost prieteni buni. Asta dovedește doar ca ești mai sentimental, ceea ce e complet ok.