| Me_5216 a întrebat:

Doamne! Ati vazut ce s-a intamplat la Palatul Parlamentului!?!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am aflat la o jumătate de oră după producerea evenimentului!
S-a ajuns în pragul colapsului psihologic uman cu un așa guvern nenorocit.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Eu nu sad
ce s-a intamplat?

| Elly213 a răspuns:

Da.Se pare ca lumea a ajuns la capatul rabdarii.Imi pare rau de acei copii care is pe cale sa isi piarda tatal.sad

| Marynna a răspuns:

Da... oameni disperati.iti dai seama, are copil de 7 ani, e clar ca ajunsese la capatul rabdarilor.straight face

| Crissi_1538 a răspuns:

Nu

| AlienKenny a răspuns:

Nu

| Andree_3921 a răspuns:

Da...era clar ca sarmanul om ajunsese la capatul rabdarilorsad...cu criza asta cine nu ar innebuni?