| greyhound a întrebat:

Doamne ce zi, azi la munca. Sunteti draguti sa-mi spuneti cateva cuvinte frumoase ca sa-mi mai revina si mie buna dispozitie si nivelul stimei de sine?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

țâțe, bere și mașini.

6 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Nimeni nu trebuie sa iti spuna cat esti tu de bun, de dragut, de...
Tu trebuie sa iti cunosti valoarea si sa te apreciezi.
Fii mandru de tine si de ceea e ai realizat pana acum si continua a face lucruri de care sa te simti mandru!

| KodrutZ a răspuns:

Nu ii dori moartea sefului tau, fa-l sa si-o doreasca singur.

| greyhound explică (pentru KodrutZ):

Sefa. Si nu-i vreau raul, in schimb i-as face altceva happy

| KodrutZ a răspuns (pentru greyhound):

Oh, da! Vezi atunci cum faci sa pleci in delegatie cu sefa... happy

| fadnox a răspuns:

Nu stiu d-astea, iti dau muzica, rezonabil, sper http://www.youtube.com/watch?v=f8hT3oDDf6c&list=RD02uAE6Il6OTcs

| TashaUhm a răspuns:

One tequila, two tequila, three tequila, floor`! (: