| anonim_4396 a întrebat:

Doamneee. Acum cateva minute am intrat in camera părinților pentru ca voiam sa imi iau pijamalele si o crema din dulap(dulapul cu hainele mele se afla la ei in camera) si parintii dormeau dar cand am deschis usa ma uitam la tata pentru ca vedeam ceva ciudat dar credeam ca e in chiloti(ma gandeam daca sa intru sau nu, eram la pragul ușii) si cand m-am uitat mai atent am observat ca de fapt era dezbracat si am inchis instant usa. Probabil ii era cald, si eu mai dorm uneori doar in chiloti si bustiera dar ma simt atat de prost, oricum e bine ca observasem ceva mai ciudat si nu am intrat in camera si din greseala sa ii trezesc. Spuneti-mi ce sa fac ca sa uit de ce s-a intamplat acum cateva minute. Heeeelp, mi-e super rusine dar v-am spus, parca ma mai inveselesc cand ma gandesc ca daca nu observam ceva mai ciudat si nu ma uitam mai atent intram in camera si riscul era sa ii trezesc, atunci probabil tata s-ar fi panicat si dupa ar fi fost mult mai penibil sa dau ochii cu el. Ohh doamne, dau funda pentru cea mai buna parere care sa ma faca sa ma simt mai bineee, am 13 ani in caz ca va intrebati.

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lipsa de educatie isi spune cuvantul. Cand ne-om invata sa batem la usa?

| Sofer a răspuns:

Te gândești la altceva și îti trec imaginile alea deocheate.

| SG1995 a răspuns:

"Probabil ii era cald, si eu mai dorm uneori doar in chiloti si bustiera dar ma simt atat de prost"
De fapt... dacă era dezbrăcat cu mama ta în pat, nu e din cauza călduri, știi tu, asta se întâmplă uneori când doi oamenii vor să se simtă bine, și dacă uneori nu sunt atenti se mai lasă și cu sarcină. Dacă ai 13 ani, îți sugerez să vizualizezi canalui de Youtube Sexul vs Barza, acolo o să îți explice multe chestii, pe care posibil ca ai tăi să nu ți le spune, iar prietenele tale să ți le spună prost.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am patit mai urit pe la 18 ani si da puteti ride eu inca la 18 ani nu am stiut ce e aceea o relatie dintr un barbat si o femeie.Si am dormit cu fratele meu mai mic care atunci avea 3 ani in alta camera decat parintii mei.Si se trezeste noaptea frate-meu si nu stiu ce problema are ca am uitat dar nu am uitat ca am dat buzna in camera parintilor, care da faceau dragoste.Doua saptamini nu mi-am revenit dupa aceasta intimplare dar ce sa-i faci se mai intampla.Din ziua aceea am stiut ce e relatia dintre un barbat si o femeie si m-am pazit sa nu mai intru niciodata nici macar din greseala noaptea in camera parintilor.

| SG1995 a răspuns (pentru gemeni6226):

Dacă nu știai ce e sexul la 18 ani e grav. Dumnezeule, e chiar trist așa ceva, genul ăsta de chestii trebuia să le stii de la 13 ani, de când știi tu, ai avut prima menstruație.

| gemeni6226 a răspuns (pentru SG1995):

Au vrut sa ma informeze eu nu am vrut sa stiu nimic, mereu mi-a placut sa traiesc intr-o lume a mea a viselor unde nu patrunde nimic urit dar nu prea m-a lasat viata.Asa cum eu nu te critic si nici nu am s-o fac vreodata pentru modul in care tu intelegi sa-ti traiesti viata pentru ca tie asa ti-e bine o sa te rog sa ma lasi si tu in truda mea ca tot asta planific dupa ce ies in pensie sa traiesc din nou in lumea mea si restul oamenilor sa faca ce vor dori.Nu-mi place ceea ce este in lume deloc nu-mi place si nimeni niciodata nu m-a convins ca ceea ce se petrece este bine, dar o floare nu face primavara asa ca mai bine singura in lumea mea.

| RKBlue a răspuns:

Daca esti fata, inteleg.
Eu mi-am vazut tatal dezbracat de mai multe ori(fiind baiat) si chiar daca nu e o imagine placuta rolling on the floor, nu am avut probleme.
Mi-am vazut si bunica dezbracata... Erau sa-mi ia foc ochii rolling on the floor
Glumesc doar.
Nu am probleme daca vad pe cineva dezbracat/a.
E doar corpul uman.Simplu.
Daca vrei sa uiti, imagineaza-ti ca cineva te-ar putea vedea dezbracat/a si sa se sperie.
Sau ca vei ajunge batran/a si cand cineva te va vedea, se va speria.

| Ofiintă a răspuns (pentru RKBlue):

"Mi-am văzut si bunica dezbracata... Era sa-mi ia foc ochii". M-ai amuzat teribil laughing

| RKBlue a răspuns (pentru Ofiintă):

Atunci mi-am facut treaba. laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru RKBlue):

Modul in care ai redat, este atât cringe, cât și funny.

| DanielPH a răspuns:

Wtf
Bine macar ca dormea.
N-ai ce sa faci, acum ti-e rusine, curand vei rade, nu-i problema. Eu mi-am vazut bunica goala cand aveam 14 ani, am intrat random peste ea in casa, s-a si speriat saraca laughing
Nu mai umbla noaptea prin casa, sau macar umbla mai galagios, asa se trezea si se acoperea el.)))

| CristianaCrss a răspuns (pentru DanielPH):

Uh... Mnah, acum n-am ce sa fac si imi pare rau pentru faza cu bunica ta laughing
Eu o vad mai mereu pe mama dezbrăcată, nu am nici o treaba, suntem fete amandoua si nu are de ce sa ne fie rusine sa ne schimbam una de fața cu cealaltă(cel putin ea, mie mi-e rusine) dar la tata e diferit, in primul rand e barbat si e si tatal meu, eww