| AliceAnnnnna a întrebat:

Doar din curiozitate întreb. De ce le considerați pe astea cu ditamai pepenii bune și la restul corpului sunt plate?

Și pe una fără sani dar cu fund bun o considerați plata?

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing nu cred ca fata din poza ce o arati este ditai ce spui laughing arata chiar f bine, are forme, sanii nu-s ditai pepenii asa cum spui.

Poate cand so face la 30 de ani atunci sa arati poza, acu ce arati tu e c eva ce orice barbat ar vrea laughing

Pe una fara sanii o numesc barbatii fara sani, sau cu pieptul plat.
Pe alta cu fundu plat o numesc femeie fara fund laughing
Deci o femeie trebuie sa aiba asa cate putin din fiecare.

Cea din poza are destul se pare, nu exagerat, poate sanii is nitel marisori dar merge unsa laughing
Tu ce probleme ai, ai fundul taiat laughing mai sunt asa chinezoaicele alea zici ca lea taiat careva fundu cu sabia laughing plus ca nici sani nau

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca plat de obicei se refera la piept. Si atunci daca ai sani mici esti'plata".

| AliceAnnnnna explică (pentru Wr3nch):

Plat poate sa fie și abdomenul asta nu e Argument laughing Mi se pare anormal sa te uiți la una sa vezi câta fundul are și sa zici ca e plata și sa o vezi pe una la 30 kg cu dita mai tatele dar fundul mai plat ca scândura și sa zici ca e plata.

| Wr3nch a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Pentru ca din nou, termenul e folosit mai mult pentru piept

| VoidEternal a răspuns:

Încă nu ai scăpat de dilemele astea? De cate ori vrei să ți se repete aceleași răspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Înainte de a fi desconsiderata dpdv fizic asigurate cu cine o arzi prin preajma".

Mie de exemplu îmi plac fetele cu sâni medii, nici "mici" [sânii] dacă i-ar avea nu ar fi o problema atâta timp cât este o fata cu caracter și educata.

Se pune prea mult eticheta pe aspectul fizic, normele societății sunt inepte și absurde în multe cazuri,, efectul turmei de OI își spune cuvântul". Pe nimeni nu ii mai interesează cum este un om în "interior", exteriorul este proba eliminatorie, lumea pe zi ce trece se degradează, creierul și el, se micșorează ( este verificat acest lucru, valid) ipocrizia aproprie oamenii, falsitatea, hate-ul, când un om este sincer el respins de acest tipar, este înlăturat. "Sinceritatea a devenit un defect, și ipocrizia o calitate".

| Anuket a răspuns:

Asta este reclamă pentru mai multe inimi?