| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu sunt de parere ca oamenii arata mult mai bine imbracati?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, bărbații chiar arată bine numai îmbrăcați.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Te referi si la aia de ii confunzi cu femeile?

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Mă refer la toți laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Cam feminista aici. Iar femeile arata bine oricum, nu? Numai sa n-aiba haine.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Feminismul e o ideologie și nu are nicio legătură cu asta laughing. Sunt și femei urâte. Nu-mi plac grasele sau anorexicele.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Bwhahaha, cui i-ar placea...o femeie misto se afla intre cele 2 extreme. Sa aiba ceva forme si sa fie proportionala, mi se par hidoase si alea cu prea multi muschi, trebuie sa fie finuta ca d-aia e femeie. Va ajuta si atitudinea atunci cand corpul e un minus, desi femeile arata din ce in ce mai bine

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Astea care pun mușchi de obicei produc mai mult testosteron și încep să aibă trăsături așa aspre, masculine, nu-mi plac.
Și mie îmi plac gingășiile laughing

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Vezi sa nu ni le furi pe toate, mai lasa-ne si noua cateva exemplare de femei misto, ca apoi vom duce lipsa/

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Promit că nu fac ravagii love struck

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu faci bascalie, esti pe invers?

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Da, mă laughing.

| Emazio a răspuns (pentru supadeceapa):

Sunt de aceeasi parere, femeile au un corp mai frumos, ori suntem obisnuiti cu el mai mult. Un barbat gol nu este o imagine asa de placuta.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns:

Pai goi de tot nu.Dar am un coleg care vara isi da jos pulovarul si e in tricou.Arata al naibii de bine in tricou as minti sa zic ca nu-mi place sa ma uit la muschii bratelor lui.

| oglindasultanului a răspuns:

De acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da și nu, unii poarta haine mulate pentru a le sta mai bine pielea pe ei, ca atunci când le dau jos iasă celulita și șuncile pe ei.în general o persoana care arata bine pe sub haine nu o sa simtă nevoia sa facă asta chiar își ascunde formele și arată chiar spre mediocru cu hainele pe ea/el happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele arată mult mai bine dezbrăcate.

| Dandinelle a răspuns:

Ti se pare, frumosul e in orice. Fiecare, fie gras, fie slabanog are un " je ne sais quoi". Pana la urma corpul fiecaruia e diferit, cum si privirile noastre sunt diferite. Mergi la nudisti, vezi acolo lumea dezbracata care-si si apreciaza corpul, si asta cred ca e mai important decat semidezbracat sau semi-imbracat sau imbracat.
Voiam sa punctez ca e o afirmatie superficiala care impinge interlocutorul sa judece dupa aparenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Doar unii.

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu. Imi imaginez cum ar arata un grasa. Ii sta mai bine imbracat, nu?