| anonim_4396 a întrebat:

Doar in cazul in care nu ati apucat sa vedeti circul asta de videoclip: http://cocotherealone.wordpress.com/......fantastic/
Pareri? :))

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

@Bnj, as vrea sa-ti dau dreptate, dar rasismul tau e dus undeva spre extrem.Nici eu nu inghit multa lume, dar nici ca as vrea sa moara.

| Anecherry a răspuns:

Penibilstraight face

| CatalinMG a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ramanem pe subiectul videoclipului & figuratia artistica. Nici eu nu-i suport pe "breakerii" aia doi care au probabil amnezie temporara si au uitat pe ce fel de muzica se fac schemele alea (daca pot fi incluse la categoria scheme). Nici mie nu imi plac anumite specimene din etnia mentionata de voi mai sus, dar nici nu pot spune ca nu am cativa prieteni care fac parte din neamul ala. Dar totusi sa nu fim rasisti in public, intrebarea mea nu a avut scop sa lanseze discutii pe teme rasiste... Cum spuneam: Sa ramanem pe subiectul videoclip&"figuratie artistica" happy

| bnj a răspuns:

Pareri?
Uciderea lui Antonescu a fost o greseala. Traiasca Antonescu, Traiasca Romania, Moarte Tiganilor!

| enam2000 a răspuns:

Ptiu drace.Brr...ce mai este si asta? Auzi si tu figuratie artistica, interpretare scenica. Fara cuvinte. No signal...

| Antiseminte a răspuns:

Baga-te pe ea! sti si tu ce vrea! asta isi doreste...sa ti-o imping rolling on the floor penial e de groaza la bautura!