| Andrei200202 a întrebat:

Doar pe mine calmează liniștea nopții, privind pe geam si văzând alte geamuri unde e lumină, am așa un sentiment de siguranță și liniște?
Pe voi ce vă liniștește?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Răsăritul

| Freya1 a răspuns:

Si eu am chestia asta.Ma liniștesc serile in oras, sau plimbările pe seara.
Cum ai spus si tu vezi lumini, vezi case cu oameni, famili seara la tv sau la masa nu stiu iti da asa o senzatie plăcută.

| gemeni6226 a răspuns:

Si eu simt la fel, nu stiam ca mai sunt si altii cu aceeasi feeling.

| EcceHomo a răspuns:

Sunt o fire calmă, dar, dacă aș fi în situația în care ar trebui să mă calmez, două palme si un șut în fund ar fi de ajuns.
Pentru asta ar trebui să ies în stradă.happy

| stefan9930 a răspuns:

Ploaia