| SilentRain a întrebat:

Doar pe mine ma enervează reclamele de pe TPU?
Sunt cam agresive, unde as putea sa reclam asta?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Folosesc AdBlock, **** reclamelor. Mi se pare groaznic atunci cand intru de pe telefon, mai ales pe Youtube, unde in loc de muzica, asculti reclame... Si bineinteles, regula de baza este: clipul interesant cu volum 60%, reclamele 100%.
Traiasca industria inutila.

| Dalmore a răspuns:

Nu știam că există reclame pe TPU. Am AdBlock de ani de zile.

| laSoledad a răspuns:

Atata timp cat ei primesc bani pentru postarea reclamelor alora, ii doare undeva de parerile userilor. "Remember, services like Facebook are free because you’re the product being sold".

| lilith16 a răspuns:

Stiu, mai ales "bannerele" mari de pe site care blochează sa pot intra de pe telefon la categorii si e iritant

| RegeleTauIonut a răspuns:

Nu sunt educative de loc nacar daca erau reclame cu cultura muzeuri stinta dar sunt creme si femei asta spune totul man despre societate

| laSoledad a răspuns (pentru RegeleTauIonut):

Pentru ca nu muzeele platesc bine ci reclamele de telefonie si creme & sh*it.

| RegeleTauIonut a răspuns (pentru laSoledad):

Asa e fata nu sti cum sa scapi de ele asta zic

| laSoledad a răspuns (pentru RegeleTauIonut):

Eu am scapat de ele pe browser cu AdBlock.