| CrissuCristina a întrebat:

Doare cand te epilezi cu ceara fierbinte? M-am epilat pana acum cu benzi de ceara si vreau sa ma epilez cu ceara fierbinte pentru ca nu imi va mai creste atat de mult par pe picioare.

Răspuns Câştigător
| thelord325 a răspuns:

Este evident ca te doare, eu sunt baiat dar crede-ma ca mai bine este sa te epilezi cu un epilator performant deoareve ceara fierbinte este aproape de nesuportat. Dar daca vrei sa incerci ceva extrem incearca sa te epilezi cu ceara fierbinte, dar te avertizez ca va durea mult mai tare decat daca te vei epila cu un epilator profesionist big grin (funda?) te rooog