| RebelulCuIdei a întrebat:

Doi oameni care se iubesc pot sta despărțiți și sa nu se bage în seama niciodată?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu vezi asa ceva. Eu am ura pe fosta prietena chiar daca ma cauta cateodata, merita o pedeapsa ca in vremurile lui hitler dar indiferenta mea o face sa se simta ca ultima mizerie pe pamant

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am cunoscut nenumărate cazuri.

| SilentRain a răspuns:

Probabil ca da thinking
Daca sunt extrem de orgolioși

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca simte, nu are nevoie de cuvinte. E indeajuns sa-l vezi si sa simti ca viata are sens.

| Apokales a răspuns:

Vezi asa ceva din cauza mandriei. Ai vrea sa te impaci cu el/ea, dar nu vrei sa iti calci pe mandrie si sa faci primul pas.