| criss27sweet a întrebat:

Doresc sa imi fac un caiet cu desene, dar nu am nici o idee ce sa desenez in el, DAU FUNDA, vreau idei

Răspuns Câştigător
| Ruxy_1106 a răspuns:

Rescriu raspunsul, nu s-a postat in intregime big grin
curcubee laughing
pisici sau orice animalute
personaje din desene animate
animeuri
fundite ca tot veni vorba laughing
norisori smug

caricaturi thinking
lucruri care iti plac tie xD
peisaje
cam atat imi vine in minte
funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Apoi asa: Telefoane, emoticoane, anime, case, flori etc. Funditabatting eyelashes?

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Daca vrei sa si inveti ceva desenand... te sfatuiesc sa faci schite cu ceva din jurul tau(obiecte de mobilier, fragmente anatomice etc.)Daca vrei ceva vesel, poti desena un fel de banda desenata cu niste animalute dragute pe care le creezi tu si le pui in diferite situatii amuzante.Bafta!happy

| Ruxy_1106 a răspuns:

Curcubee laughing
pisici
fundite ca tot veni vorba laughing
caricaturi thinking
cam atat imi vine in minte
funda?batting eyelashes