| magonel a întrebat:

Doresc sa micsorez rezolutia unei poze pentru un cv.Am instalat programul Irfan View. dar nu reusesc.Ma poate ajuta cineva sa finalizez operatiunea?

4 răspunsuri:
| kenzo007 a răspuns:

Saluthappy
Poti incerca sa folosest Picasa3 este un program foarte bun sau sa faci in painthappy

| Deelya a răspuns:

Intri in Paint si in meniul home ai optiune resize.iti apare acolo orizontal si vertical.dai la jumate sa zicem.eu am scos din 1, 42 mega poza de 430 de kb.acum o pot atasa la cv. succes in cariera

| valutehnik a răspuns:

Incarca poza-da sus la image apoi resize si pentru un ceva ar trebui sa fie 320x240 si apoi dai save as alta denumire si cam atat...bafta