| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa stiu daca un prieten ma place? El ma saluta mereu si ii spune fratelui meu :cumnat si ma suna mai mereu,mergem in parc, ma plimba pe bicicleta lui.Si nu stiu daca ma place sau daca vrea sa fie cu mine,vreau un raspuns, astept pareri!

Răspuns Câştigător
| LikeABoy a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, acest tip chiar vrea sa aiba o relatie cu tine, avand in vedere ca face lucrurile pe care le-ai spus tuhappy Este foarte dragut ca un baiat sa ii acorde atentie fetei pe care o place in loc sa se ascunda mai mereu si totodata sa-si ascunda sentimentele. Deci da:Te place! Mult succes!:*

1 răspuns:
| aionesei a răspuns:

Buna! cred ca acel baiat te place, daca face lucrurile pe care le-ai spus tu...