| GyeBaek a întrebat:

Dragi utilizatori, cu toate ca se alege userul anului ce parere aveti despre mine.normal ca nu vreau aa fiu userul anului, doarasa intreb si eu.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Un utilizator care se tine de TPU si ajuta love struck

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ca esti o pustoaica ce cauta atentie. Te simti cumva neglijata? Asteapta, lasa timpul sa treaca ca sa-ti updatezi stadiul de pokemon.

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu esti buna de Userul Anului.
Cred ca altcineva cu experienta ar fi mai bun.

| Mihai7best a răspuns:

Cu o funda cu Utilizatorul anului si mai multa popularitate. in rest nu stiu

| Fan7a a răspuns:

@Flav @LolaKissTheGirl in primul rand nu e fata! e baiat! in al doilea rand a zis ca nu vrea sa fie userul anului "normal ca nu vreau aa fiu userul anului, doarasa intreb si eu." in al treilea rand se vede ca deosebiti numele de baiat si de fata. o sa aveti copii care o sa fie o fata si un baiat si la fata ii pui numele Daniel si la baiat Diana laughing