| cristibossvip05 a întrebat:

Dunhill fine cut blonde (4mg grudon 0, 4 nicotina, 4mg CO) sau kent silver (4mg grudon 0, 4 nicotina 5mg CO) si de ce?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca esti fata, Dunhill, fiindca blonde, altfel Kent. Mi-am dat si eu cu parerea, oricum eu personal doar daca nu ar mai fi si alte firme as fuma kent-ul, dar din ala Deluxe 100, si tare.

| cristibossvip05 explică (pentru mentholinks):

Poti sa imi dai exemplu de alte tigari cu dozajele aproximativ la fel? Adica 4, 0.4, 4, ceva pe acolo?

| cristibossvip05 explică (pentru mentholinks):

Poti sa imi dai exemplu de alte tigari cu dozajele astea? Aproximativ 4, 0.4, 4

| mentholinks a răspuns (pentru cristibossvip05):

Nu prea mai stiu ce e pe piața in România, eu sunt in Germania. Ar mai fi Davidoff bune, poți sa încerci. Eu fumez aici tutun Pueblo, le rulez eu tigarile.