| myself_9883 a întrebat:

Dupa cat timp de la inceperea actului sexual poate ejacula un barbat/baiat? In general... in mod normal?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este extrem de variabil. Intre 1 minut si doua ore. Important este ca actul sexual sa dureze suficient ca amii parteneri sa fie satisfacuti.

| lifeForJesus a răspuns:

Depinde de voi cat de mult va jucati inainte de... poate sa dureze 1 min sau chiar 10 min.depinde de partener!

| MihaiA a răspuns:

Primu` numar e intotdeauna scurt ( daca e normala situatia, daca te place, daca se gandeste la tine si nu la sticlele de bautura care o sa le bea cu baietii la colt ). Intre cateva secunde si cateva minute, de ordinul zecilor, 10 - 15. 30.

| . a răspuns:

In mod normal... nu stiu. In mod anormal (are un "a" in fata, deci e mai mult decat normal), dupa vreo 7 ore cel putin. Stiu, pare imposibil, da' daca te gandesti la Tom si Jerry nu mai termini prea curand. Toata chestia e pe fond psihic. Daca vrei sa te tina cat mai mult, fii cu gandul in alta parte, gandeste-te la ceva care te lasa indiferent (scaune, mortaciuni, tuburi de pastile, o sticla...).

| Zoombe3 a răspuns:

laughing rolling on the floor minim 5 secunde si maxim 4 ore... sunt mai multi factori de luat in seama.

| myself_9883 explică:

Aah! Mersi la toti. Ce sa zic. Chiar nu stiam... Sunt la inceput... daca intelegeti voi... Dar... El se poate abtine sa nu`si dea drumu`? Mi-am mai intrebat iubitullaughing... si-mi zicea ca ei simt inainte de... dar nu l-am intrebat si daca simtiti cu suficient timp, sau daca va puteti abtine? SUNT CURIOASAAAA!