| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce beau ceva si trece efectul sunt foarte slabit, in sensul ca nu am forta, abia vorbesc. Oare scade glicemia mult sau ma deshidratez? Am luat dupa ceva dulce, am baut apa, degeaba.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dulcele e un drog letal pentru om asa ca baga fruct in loc la ceva bun artificial zic

| RAY a răspuns:

Zaharul face ca glicemia sa creasca, sucurile cu zahar cresc cel mai mult, organismul nu stie ce sa faca asa ca da multa insulina, ceea ce duce la diabet tip 2, si oboseala, uite asa iti sapi groapa singur in loc sa bagi un fruct care se asimilesza lent, simti energie nu oboseala

| RAY a răspuns:

Ps baga cv grasimi scade insulina

| gemeni6226 a răspuns:

Noi aici putem sa-ti dam sfaturi, dar realitatea adevarata iti ofera doar o analiza a singelui.

| TaneOfficial a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de o alimentatie corecta.

Probabil că ai auzit de dieta keto, nu?

Este dieta despre care toată lumea a vorbit din cauza rezultatelor incredibile pe care le obțin oamenii cu pierderea în greutate, mai multă energie, o mai bună claritate mentală, o performanță mai bună la sală, o piele mai bună, lista continuă.

Acesta este motivul pentru care sunt atât de încântat să iți povestesc despre o resursă pe care am găsit-o, care te conduce pas cu pas prin modalitatea corectă de a urma dieta keto și o face într-un mod într-adevăr clar și ușor de urmat.
==>https://bit.ly/39IsEOi