| analia_6778 a întrebat:

Dupa ce mi-am reinstalat windausul, la placa de sunet am avut o problema sa instalat greu din 3 incercari si nu imi merge sunetul de pe site-uri, Daca dezinstalez tot din pc si instalez iar placa de baza oare rezolv ceva?

1 răspuns:
| foxie a răspuns:

Pai prin reinstalarea windowsului ti` se sterge tot de pe partitia aleasa de tine.Il instalezi din nou doarsa ai driverele de sunet si de la placa video.Astea sunt pe CD-ul care l`ai primit cand ti-ai cumparat calculatorul.
Sper ca te-am ajutat cat de putin.