| geotpu;) a întrebat:

Dupa ce mi-am sters programul cyber security gen "rogue"adica ffals, foarte fals, care cica e antivirus, dar mai mult iti pune virusi in cal, mi-a aparut o sigla galbena cu semnul exclamarii care zice sa instalezi update, iar cand dau clik pe "inchide"la calculator, apare alta sigla care scrie:"do not of or plugug, it will turn of automaticaly"iar la sigla galbena de jos de langa ceas, se downloadeaza singur.am incercat sa instalez ce imi cere si s-a instalat internet explorel 8, ori daca il instalez nu mai merge sa intru pe net ca inainte.am fost cat de explicita am putut, vreau doar sa stiu cum pot scapa de chestia asta.multumesc.

2 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Chestia cu updateul e ok.Nu inteleg ce vrei sa spui cu nu mai pot intra pe net ca inainte.Fi mai explicita.

| geotpu;) explică:

E ok. s-a rezolvat aceasta problema.mersi de raspwinking