| andrey88 a întrebat:

Dupa ce se uita fetele in ziua de azi: bani sau dragoste?

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Unele se uită după bani, că fără ei nu ar putea să îşi cumpere haine, pantofi etc şi nu ar mai călca în mall şi altele se uită după dragoste pentru că simt nevoia să iubească pe cineva.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Multe se uita dupa bani, dar sunt si unele ca mine care se uita dupa dragoste si sinceritate si din astea.

| Lummy a răspuns:

Unele dupa bani, altele dupa dragoste. Dar stii cum se spune :"Până la 17 ani băieţilor le plac maşinile şi fetelor păpuşile după 17 ani o iau cam razna băieţilor le plac păpuşile şi fetelor le plac maşinle...De ce? big grin"

| Battery a răspuns:

Depinde de fata. Majoritatea barbatilor au tendinta sa spuna ca femeile/fetele se uita doar dupa bani. Deschide-ti ochii. Nu toate sunt tarfe materaliste cu nici voi, nu sunteti toti, porci.