| AnonimMareMareMare a întrebat:

După ce se va incheia pandemia, oare Europa va fi atacata? Pentru ca este afectata de criza pandemiei si astfel este mai slaba? Oare va incepe razboiul?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bă eu nu știu de unde scoateți atâtea conspirații, aparent vă plicitisiți prea rău acasă. mai citiți și voi câte ceva

| PineapplePizza a răspuns (pentru Adry05):

Rusia a atacat Ucraina, dar ma mir ce e cu intrebarea asta, e farsa ceva si e back dated?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca noi suntem clarvazatori? Nu putem stii ce va fi in viitor, Dumnezeu stie. Ai rabdare si o sa vezi cum se vor derula lucrurile.

| danbnz a răspuns:

Da, o sa ne "atace" criza economica!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine rahat sa ne atace, cine va avea resurse? si ce sa ia?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Calmează-te. Europa este apărată de NATO.

| Simpatic a răspuns:

De catre ce putere sa fie atacata...de Rusia?
Chiar si mai slabi 4 tigri raniti bat 2 hiene sanatoasewinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pandemia nu e doar în Europa, de aia se numește pandemie, că se întinde pe mai multe continente. Ce război să înceapă când toată lumea e la pământ?

| Dismally a răspuns:

Atacata de cine? big grin

| Alverto a răspuns:

Nu v-am ataca nimeni pe nimeni, îți dai seama dacă trăiai în perioada 1939-1945 cu Tifosul exantematic?

Răspuns utilizator avertizat
| Kevinn2000 a răspuns:

Război va fi cu siguranță, cel mai probabil în câțiva ani. ( eu asta cred ). Să vină întrebările și hate ul. rolling on the floor

| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu numai Europa e afectata de pandemie