| InYourPants a întrebat:

Dupa ce varsta nu v-ati mai indragostit doar pentru fizic, aparente?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la 10 ani.

| oglindasultanului a răspuns:

Dar am inceput sa ma indragostesc de "aspectu fizic" al unora dupa varsta de 25.

| FreddieM a răspuns:

Hormonii bat neuronii.
Nu te indragostesti de fizic, esti pur si simplu atras sexualmente de persoana. Dupa aia incepe sa te intereseze din ce aluat e compusa si eventual te poti indragosti de ea. Asta daca iti doresti. Ca poti sa cunosti o superbomba sexy si sa ai doar o avventura de o noapte.
Cheers

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Niciodată nu am avut și nu voi avea vreo preferință anume în ceea ce privește aspectul fizic.La mine este totul sau nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

De când am căpătat minte și am înțeles că nu orice este auriu este neapărat și aur.

| blairelovesmusic a răspuns:

14.

| Cheo0S a răspuns:

De cand am intrat pe TPU si te-am vazut pe tine.

| Cheo0S a răspuns (pentru Cheo0S):

Raspunsurile tale.

| InYourPants explică (pentru Cheo0S):

Ma bucur ca te-am ajutat sa evoluezi