| MsGringer a întrebat:

Dupa o despartire dintre un cuplu, cine isi revine mai repede:femeia sau barbatul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se generalizează.Îşi revine mai repede cel care a pus mai puţin suflet.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de cine s-a implicat cel mai mult emoțional!
Pa, pa.

| DexxTer a răspuns:

Idem Ana.
Dar depinde cine a iubit mai mult xD.
Daca a fost egalitate, tot barbatul` laughing.

| BurnInHellSucker a răspuns:

E logic dupa logica ta ana. desi femeia are inima mai sensibila, la barbatii e ca la betie, dupa fiecare relatie devin mai prosti, isi mai pierd o serie de neuroni.desi femeia are nevoie de mai mult timp ca sa inceapa o noua relatie,putem spune ca barbatul nu isi revine niciodata,ramane cu serioase traume, chiar daca e pregatit de f**** la orice ora, va suferi in urmatoarele relatii serioase. rebeca tu te-ai referit din punct de vedere al unei relatii din conceptia unei femei, dar asta e trebuie sa ne obisnuim cu faptul ca majoritatea barbatilor gandesc total diferit de noi.

| anaaa13 a răspuns:

Logic ca barbatul laughing)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocatul.