| Dyllyu a întrebat:

Dupa parerea voasta care este reteta fericirii?

Răspuns Câştigător
| botyk_1544 a răspuns:

Sexulaughing)no meii am glumit reteta ferikiri este optimismul...trb sa fi mereu increzator in tine si sa te gansesty ca nimic nu poate fi mai rauwinking PS : zi-mi si mie kati ani ai si cum te cheamalove struck

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cd ai s-o afli te rog da-mi-o si mie

| BigV a răspuns:

Banii (sa nu ne mai ascundem dupa deget), e mai mult decat clar ca acestia reprezinta reteta fericirii!

| MikidutzaEdy a răspuns:

Reteta fericiri? hmm dragostea

| PastilutaExti a răspuns:

O linguritza de zahar doua de caca-o si lapte laughing Dupaa aceea le pui pe foc pana se face un sos gros si cam asta e happy