| Doarunaltutilizator a întrebat:

Dupa parerea voastra, ăia de la Vacanta Mare sunt mai amuzanti decat ăia de la In puii mei?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare are stilul lui comic, nu as putea spune cine e mai amuzant, dar romanii ca natie sunt amuzanti de fel, adica fac haz de necaz

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa parerea mea, atat "Vacanta mare", cat si "In puii mei" au avut perioadele lor de glorie, dar pentru ambele au trecut.
In prezent sunt niste semi-amuzanti, care risca sa ajunga in penibil.
Orice comediant la a treia bere, cu un microfon in mana, e mai bun decat una din cele doua emisiuni.

| Doarunaltutilizator explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Celor de la Vacanta Mare li s-a dus vremea demult.Inainte si aia de la In puii mei erau amuzanti dar acum nici macar nu mai rad cand ma uit la ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Au mai fost si "Mondenii", Bendeac am impresia ca de acolo a inceput. Au disparut inainte sa devina penibili.
Nu cred ca e posibil sa duci seriale (emisiuni) de genul asta ani de zile, fara sa devii previzibil. si in final penibil.

| Doarunaltutilizator explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mondenii nu mi s-a parut un serial chiar foarte bun,era sa zicem acceptabil,unele personaje parodiate nu mi-au placut, era Ok, mai ales parodiile cu Mihaita din Berceni, apoi a aparut MondeniiLive, o porcarie, si acum s-a inchis de mai bine de 3 ani.Vacanta Mare nu prea mai exista, folosesc si acum glumele alea expirate din 2001, Leana si Costel nu m-a facut niciodata sa rad iar cand am vazut episoadele de la KanalD, in gandul meu ziceam"Ce dracu e porcaria asta?, de ce ar rade cineva la asa ceva?", chiar si Garcea si-a cam pierdut umorul.
In Puii Mei si-a pierdut tot farmecul, mai bine nu incepeau sezoanele alea din 2016, au distrus un serial calumea! si intr-un final si asta s-a terminat si de data asta definitiv! si zic eu ca e mai bine asa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu imi satisfac nevoia de a rade, cu spectacolele de stand up comedy postate pe Youtube. Dar ce e mai bun, probabil se vede doar in sala, pe bilet, si inca nu am reusit sa ajung la nici unul.
https://www.youtube.com/watch?v=WLNe-5_NIjY

| SilentRain a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e mai amuzant decât Bendeac.

| Ch0co a răspuns:

Nu. Nu mi-a placut niciodata Vacanta Mare. Au glume de 2 bani.

Răspuns utilizator avertizat