| VictorCti1234 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai frumoasa tara din Europa?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Grecia este leganul civilizatiei europene, i dau nota 10 pentru cultura,importanta ei in istoria lumii, frumusetea ei ca tara si ca fetele de acolo sunt frumoase, orice tara e frumoasa parerea mea, dar cand vorbim de Grecia vorbim de cultura, stiinta, filozofie

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Grecia, pacat ca e in pragul falimentului.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Franța
Italia (foarte drăguțe sunt localitățile Positano, Procida, Portofino, Vernazza. Veneția e iar frumoasă)
Grecia
Anglia...

Multe au frumusețea lor...

| GoldenZenith a răspuns:

România love struck

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca cehia, dar nu am vazut si alte orase, decat capitala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slovenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irlanda.