| BlitzLikeXd a întrebat:

Dupa parerea voastra filmele romantice cum sunt faine sau super faine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper faine, mai ales cand le vizionezi impreuna cu persoana iubita

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Depinde de film, de poveste de persoana cu care le vezi si de starea in cate afli.

| Vans a răspuns:

Cam plictisitoare.

| Dippa a răspuns:

Depinde de film, însă în general îmi plac.

| ElyNix23 a răspuns:

Super faine.
Eu, personal, le ador. Însă dacă nu-mi plac actorii, nu-l mai urmăresc. This is life.
Pa, pa!

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Buna.dupa parerea mea depinde de ce dispozitie ai daca esti indragostit sunt super sa te descarci happy daca nu sunt faine acum fiecare cum stie!